Strona główna: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
(rozbudowa strony głównej z gadżetami)
Linia 1: Linia 1:
'''Instalacja MediaWiki powiodła się.'''
+
Jesteś na stronie głównej '''Encyklopedii Nowoczesnego Survivalu'''. W tym miejscu gromadzić będziemy wiedzę dotyczącą [[survival|sztuki przetrwania (survivalu)]], przede wszystkim w [[nowoczesny survival|nowoczesnym]] ujęciu, ale bez zapominania o [[tradycyjny survival|tradycyjnym survivalu]].
  
Zobacz [http://meta.wikimedia.org/wiki/Help:Contents przewodnik użytkownika] w celu uzyskania informacji o działaniu oprogramowania wiki.
+
===Ty też możesz edytować tę encyklopedię!===
 +
Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu jest obsługiwana przez taki sam skrypt, jak najbardziej popularna otwarta encyklopedia w internecie -- [http://pl.wikipedia.org/ Wikipedia]! Oznacza to, że możesz edytować artykuły i samodzielnie je dodawać. Przykładowo, możesz dodawać nowe [[:Kategoria:Ciekawe strony internetowe|ciekawe strony o survivalu]].  
  
== Na początek ==
+
===Statystyki serwisu===
* [http://www.mediawiki.org/wiki/Manual:Configuration_settings Lista ustawień konfiguracyjnych]
+
W serwisie w tej chwili znajduje się {{NUMBEROFPAGES}} stron, z czego ''aż'' {{NUMBEROFARTICLES}} to artykuły. Łączna liczba edycji wszystkich stron wynosi {{NUMBEROFEDITS}}. Ale to dopiero początek!
* [http://www.mediawiki.org/wiki/Manual:FAQ MediaWiki FAQ]
+
 
* [https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/mediawiki-announce Komunikaty o nowych wersjach MediaWiki]
+
===Najnowsze artykuły===
 +
Poniżej znajduje się lista najnowszych stron w Encyklopedii.
 +
{{Special:Newpages/limit=5,shownav}}

Wersja z 20:44, 21 lip 2011

Jesteś na stronie głównej Encyklopedii Nowoczesnego Survivalu. W tym miejscu gromadzić będziemy wiedzę dotyczącą sztuki przetrwania (survivalu), przede wszystkim w nowoczesnym ujęciu, ale bez zapominania o tradycyjnym survivalu.

Ty też możesz edytować tę encyklopedię!

Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu jest obsługiwana przez taki sam skrypt, jak najbardziej popularna otwarta encyklopedia w internecie -- Wikipedia! Oznacza to, że możesz edytować artykuły i samodzielnie je dodawać. Przykładowo, możesz dodawać nowe ciekawe strony o survivalu.

Statystyki serwisu

W serwisie w tej chwili znajduje się 256 stron, z czego 110 to artykuły. Łączna liczba edycji wszystkich stron wynosi 1725. Ale to dopiero początek!

Najnowsze artykuły

Poniżej znajduje się lista najnowszych stron w Encyklopedii.

  • 20:59, 16 sty 2020Zestaw powrotny (hist.)[297 bajtów]91.217.98.18 (dyskusja) (Utworzono nową stronę "Zestaw powrotny - zestaw umożliwiający powrót z pracy zamieszkania w sytuacji, w której typowy środek transportu nas zawiedzie. Przykładowy skład: 1. Mocne buty 2...")