Strona główna: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Ty też możesz edytować tę encyklopedię!)
(Ty też możesz edytować tę encyklopedię!)
Linia 2: Linia 2:
  
 
===Ty też możesz edytować tę encyklopedię!===
 
===Ty też możesz edytować tę encyklopedię!===
Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu jest obsługiwana przez taki sam skrypt, jak najbardziej popularna otwarta encyklopedia w internecie -- [http://pl.wikipedia.org/ Wikipedia]! Oznacza to, że możesz edytować artykuły i samodzielnie je dodawać. Przykładowo, możesz dodawać nowe [[:Kategoria:Ciekawe strony internetowe|ciekawe strony o survivalu]].
+
Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu jest obsługiwana przez taki sam skrypt, jak najbardziej popularna otwarta encyklopedia w internecie -- [http://pl.wikipedia.org/ Wikipedia]! Oznacza to, że możesz edytować artykuły i samodzielnie je dodawać. Przykładowo, możesz dodawać nowe [[:Kategoria:Ciekawe strony internetowe|ciekawe strony o survivalu]]. Jeśli chcesz wiedzieć, jak tworzy się tutaj nowe artykuły, zajrzyj do [[:Pomoc:Tworzenie_stron|tego tekstu pomocy]].
  
 
Tutaj znajdziesz [[:Specjalna:Kategorie|listę kategorii]], w które posegregowaliśmy znajdujące się na Encyklopedii artykuły.
 
Tutaj znajdziesz [[:Specjalna:Kategorie|listę kategorii]], w które posegregowaliśmy znajdujące się na Encyklopedii artykuły.

Wersja z 15:59, 21 lip 2016

Jesteś na stronie głównej Encyklopedii Nowoczesnego Survivalu. W tym miejscu gromadzić będziemy wiedzę dotyczącą sztuki przetrwania (survivalu), przede wszystkim w nowoczesnym ujęciu, ale bez zapominania o tradycyjnym survivalu.

Ty też możesz edytować tę encyklopedię!

Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu jest obsługiwana przez taki sam skrypt, jak najbardziej popularna otwarta encyklopedia w internecie -- Wikipedia! Oznacza to, że możesz edytować artykuły i samodzielnie je dodawać. Przykładowo, możesz dodawać nowe ciekawe strony o survivalu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak tworzy się tutaj nowe artykuły, zajrzyj do tego tekstu pomocy.

Tutaj znajdziesz listę kategorii, w które posegregowaliśmy znajdujące się na Encyklopedii artykuły.

Zajrzyj na listę potrzebnych stron, aby sprawdzić, jakie artykuły w tej chwili są najbardziej potrzebne.

Statystyki serwisu

W serwisie w tej chwili znajduje się 236 stron, z czego 109 to artykuły. Łączna liczba edycji wszystkich stron wynosi 1621. Ale to dopiero początek!

Najnowsze artykuły

Poniżej znajduje się lista najnowszych stron w Encyklopedii.

  • 00:47, 30 cze 2019Awaria zasilania (hist.)[572 bajty]Admin (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "'''Awaria zasilania''' to sytuacja, w której z jakichś przyczyn dostawy energii elektrycznej ulegają przerwaniu. W małej skali sytuacja względnie łatwa do rozwi...")
  • 11:44, 25 maj 2019Odkażanie studni (hist.)[3280 bajtów]Admin (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „Odkażanie i oczyszczanie studni to proces, który należy wykonać w kopanej lub wierconej studni w sytuacji, gdy zostanie ona skażona przez wodę powodziową. Każda...”)