Edytujesz Doomsday preppers

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
Aktualna wersja Twój tekst
Linia 5: Linia 5:
 
===100 - Pilot===
 
===100 - Pilot===
  
Dennis McClung i jego rodzina pokazują swój układ do produkcji żywności w basenie. [[Lisa Bedford]] (The Survival Mom) przygotowuje się na katastrofę finansową. Rodziny Kobler i Hunt zamierzają zapewnić sobie produkcję żywności w razie upadku gospodarki.
+
Dennis McClung i jego rodzina pokazują swój układ do produkcji żywności w basenie. Lisa Bedford (The Survival Mom) przygotowuje się na katastrofę finansową. Rodziny Kobler i Hunt zamierzają zapewnić sobie produkcję żywności w razie upadku gospodarki.
  
 
===101 - Bullets, Lots of Bullets===
 
===101 - Bullets, Lots of Bullets===

Wkład na Encyklopedia Nowoczesnego Survivalu jest udostępniany na licencji Creative Commons – za uznaniem autora, bez użycia komercyjnego, na tych samych zasadach (szczegóły w ENS:Prawa autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)